מה ההבדל אינסטלטור או ביובית?

למרות הקרבה בין שני בעלי המקצוע, אינסטלטור וביובית, ישנו הבדל גדול ומהותי. למרות שישנם הרבה מועמדים העונים על שני הקרטריונים, לכל בעל מקצוע יש נושא המיקוד שלו, והידע הדרוש לצורך טיפול בבעיות הצנרת או הנזילה. הבחירה היא לא תמיד ברורה, באיזו תקלה, יש לבחור בעל מקצוע נכון.

לצורך ייעוץ, ניתן להתקשר למ.ע מקצוענים בשירותי ביוב, לצורך ייעוץ והסבר.

צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס צור קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-6897525

אינסטלטור עוסק בעיקר בתקלות קטנות או מקומיות. נזילה בשל איטום לקוי או ברז שבור. לעומת זאת, ביובית מתאימה יותר לפתרון תקלות מורכבות של ביוב, ביוב סתום או תקלה שחוזרת על עצמה גם לאחר תיקון מקומי. לכן חשוב מאוד לבחור את בעל המקצוע המתאים, לאחר ייעוץ וגילוי נכון של התקלה, על מנת לחסוך כאב ראש והוצאות מיותרות.

נזילת מים

תקלות בביוב

תקלות במערת הביוב קורות לעיתים קרובות, בניגוד לדעה הרווחת. גם בבניה חדשה ואזורים חדישים. לכן אסור להיות אדישים לנזילה או ריח רע בבית. יש לבצע בדיקה מהירה ומיידית לצורך איתור התקלה. במידה והתגלתה תקלה במערכת הביוב, אסור לחכות ולמשוך את טיפול הבעיה. חשוב לזכור כי תקלות בביוב עלולות להחמיר ולסכן לא רק רכוש אלא את בריאותכם. חברת מ.ע מקצוענים בשירותי ביוב גמישים בכל הנוגע לשעות פעילות, לכן באפשרותכם לקבל מאיתנו שרות בשעות שנוחות לכם, ובכך למנוע משיכה של הטיפול בתקלה.

בין אם מדובר בשורשים בביוב, סתימה בביוב, או שאיבות ביוב, חברתנו עומדת לרשותכם בכל שאלה ובכל זמן.

לכן, אם חשוב לכם לפתור את בעיות האינסטלציה, הביוב או תקלת מים אשר אינה נגמרת, צרו קשר עם בעל מקצוע אשר מבין ויכול לעזור לכם לפתור את בעיות הביוב אינסטלטור או ביובית.