ביובית במגשימים? הגעתם למקום הנכון!

שיבושים במערכת הביוב בבתים שלנו מקבלת חשיבות מכרעת לאיכות החיים שלנו בכל פעם שיש בה תקלה, ובמיוחד באזור מגשימים והסביבה, לא קשה להבין מדוע – למרות ההשקעה האדירה מצד הרשויות בשנים האחרונות לשיפור תשתיות עירוניות – רוב המערכות הביתיות בבתים הישנים עדיין מורכבות מצנרת מיושנת (לרוב בטון) ובהיעדר תחזוקה תכופתית באזורים אלו, מערכת הביוב כולה מועדת לפורענות בכל קנה מידה, עם תרחישים דוגמת סתימות או לכלוך מאסיביי שעלולים להציף את הצנרת או גרוע מכך להתרחב למרחב הציבורי ולגרור סתימה קטנה להשקעה עצומה בנזקים למערכתת הביוב או בשיקום וטיהור אזור מסביב לבית, הפוגעים בצורה אנושה באורח החיים. הפיתרון הכמעט יחידי, במספר לא מבוטל של מצבים, הוא הזמנת ביובית. מהן האפשרויות העומדות עבור בתים או מוסדות להזמנת ביובית במגשימים והסביבה?

על תפקידיה של הביוביתביובית בחולון

ביובית, ברמת ההגדרה המאד כללית שלה, היא רכב – משאית, למעשה – הכולל מיכל בעל נפח קיבולת גדול לאיסוף שפכים ומערכת מים בדמות צינור המוחדר לתוך מערכת הביוב, שבכוחו לשאוב נוזלים קשים גם להזרים מים לפתיחת סתימות קשות והזרמת המערכת מחדש, המערכתת כולה מכוון במטרה לטהר את הביוב מפסולת, שערות, ניירות, צמחים מרקיבים ועוד. באמצעות הביובית ניתן לבצע מספר תפקידים עיקריים,, כאשר תקלות אשר מצריכות ביובית במגשימים בעיקר מצריכות תחזוקה — שימוש ראשון הוא ניקויים של בורות וקווי ביוב, בהם הלכלוך, מטבע הדברים, מצטבר במהרה: הצינור מוחדר לקווי הביוב, מתיז מים בעוצמה גבוהה ואלה מנקים גם את הלכלוך העיקש ביותר.

מעבר לתפקיד זה, שצריך להתבצע באופן תדיר יחסית למטרות מניעה, בכוחה של משאית ביובית להתמודד עם סתימות המאפיינות את מערכות הביוב הגדולה וסתימות אשר האמצעים הפשוטים יותר לא יכולים להן.

כל פתרונות ביובית במגשימים

מגשימים היא עיר גדולה, בה אינספור בניינים, בתים פרטיים, בתי עסק ומוסדות. התרחישים שתואר מעלה עלולים להתרחש בהם, כמו בכל עיר אחרת למעשה, ולא פעם, כאמור, מצריכים הזמנה של חברה המתפעלת ביובית במגשימים וסביבתה. סריקה מהירה מראה שבמגשימים, ובערי המרכז בכלל, ניתן למצוא עשרות רבות של חברות הפועלות בתחום, כל אחת מהן מציעה שירותים שנראים, לפחות על הנייר, דומים. אלא שבין החברות, כמו בכל תחום מקצועי אחר, יש הבדלים מהותיים – בניסיון, בכוח האדם, בטיב המשאית ובסוגה ובשאר היבטים המגדירים את יעילות העבודה ומחירה גם יחד. ניתן בהחלט לקבל הצעות מחיר ממספר חברות טרם ההחלטה הסופית, אם כי יש לקחת בחשבון שכיאה לחשיבות המשקל שמונח כאן על כף המאזניים, שכן עבודה לא מקצועית עלולה להסב לצנרת נזג בלתי הפיך ולכן יש משתנים חשובים יותר מאשר המחיר בלבד כמו ציוד החברה, התאמתו לתקנים מחמירים, פינוי השפכים באתרים מורשים לכך עם היתר מהמשרד לאיכות הסביבה ובמקרים בהם ישנם כבר נזקים לצנרת כדאי לברר האם החברה מבצעת חידוש צנרת קיימת או סילוק שורשים בביוב.

היות ובעיות המצריכות הזמנת ביובית במגשימים והסביבה הן תמיד חמורות ומורכבות, ולרוב נובעות מתשתית ישנה וסתומה ומצריכות טיפול ומענה מהיר בו לא ניתן לבזבז זמן רב מדי. הפנייה צריכה להיות לחברות אשר פועלות באזור מגשימים והמרכז, מה שמונע מהמרחק לשחק תפקיד ומגדיל את הסבירות לכך שהבעיה תמצא את פתרונה מהר ככל האפשר.

* מבצע מיוחד למזמינים דרך האתר הדברה בביוב ב50% הנחה. *

צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס צור קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-6897525

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.