שאיבת ביוב – ביובית בקיץ

תקופת הקיץ הינה התקופה המומלצת ביותר לביצוע תחזוקה למערכת הביוב ולביצוע שאיבות ביוב.
לרוב בתקופה זו ישנה התעוררות של מזיקים ויתושים. לכן חשוב לדאוג למערכת ביוב תקינה ללא סתימות.
תנאי מזג האוויר מאפשרים טיפול יעיל יותר של מערכת הביוב. ביובית בקיץ היא הפתרון.

מדוע לטפל בביוב

שאיבות ביוב וטיפול תקופתי של הביוב לא רק מומלץ אלא נחוץ. חשוב לשמור על מערכת הביוב תקינה ולא לחכות עד לתקלה. תקלות בביוב יכולות לגרום לצרות צרורות ולהשבית לתקופה לא קצרה. ליצור חוסר נוחות ורמת חיים נמוכה. מערכות ביוב ישנות דורשות טיפול תקופתי, מעבר לשאיבת ביוב, דרושה גם בדיקת תקינות המערכת.

תקלות שכיחות בביוב

סתימות בביוב יכולות להיגרם עקב סיבות רבות. זריקת פסולת לאסלה או לכיור, כגון מגבונים או חומרים שאינם מתפרקים במים, יכולים לגרום לסתימות הצנרת. הצטברות של חול או פסולת בנין גם כן חוסמים את הביוב. מערכת ביוב ישנה או בלויה יכולה לגרום לזרימה לא תקינה של ביוב, לריחות לא נעימים ואף להצפות.
שורשים וחלקי עצים יכולים לגדול בצמוד למערכת הביוב, ולחדור לצנרת ובכך למנוע ממי הביוב לזרום בצורה תקינה, בנוסף למזיקים וחרקים אשר יכולים להתפתח ולגדול ליד צמחים ושורשים.

ביובית בקיץ

ביובית בקיץ

הימנעות מזריקת פסולת לאסלה ולכיור, כגון מגבונים, שאריות אוכל ונוזלים שומניים יכולים למנוע תקלות והצפות של מערכת הביוב והצנרת, בביוב ובבנין.
מערכת הביוב פעילה כל השנה, אך בקיץ מתרחשות רוב סתימות הביוב, לכן שאיבת ביוב בעזרת ביובית בקיץ בדרישה גבוהה יותר. באפשרותכם לבצע תחזוקה שוטפת של מערכת הביוב, ולקבוע עם בעל מקצוע לבדיקות תקופתיות במחירים נוחים יותר, במידה ותקבעו מראש.

באפשרותכם ליצור קשר עם חברת מ.ע מקצוענים בשירותי ביוב. לחברתנו מעל 27 שנות ניסיון.
אנו נותנים את כל הפתרונות לכל בעיות הביוב. בכל תקופה. ביובית בקיץ או בחורף. צרו קשר עכשיו לייעוץ חינם.