משאבות ביוב עוצמתיות לפתיחת סתימות

רחצה, שטיפת כלים, הורדת מים באסלה – כל אלו הן פעולות בסיסיות שאנחנו מבצעים לאורך היום. עקב כך, בעיה המפריעה לנו לבצע אותן היא תמיד מורכבת, ומעמידה אותנו בפני מצב שהוא הכל חוץ מנעים. תקלות במערכת הביוב עונות על ההגדרה הזו בדיוק, כאשר פעמים רבות פיתרון ההתמודדות היחידי עימן הוא משאבות הביוב.

משאבות ביובמהן משאבות ביוב?

משאבות ביוב, פשוטו כמשמעו, הן הכלים שמאפשרים לנו להתמודד, באופן יעיל, עם סתימות ובעיות מורכבות, באופן יחסי, במערכת הביוב – שימו לב שפעמים רבות המדובר הוא במערכות גדולות יחסית, דוגמת בורות ביוב הממוקמים ברחובות הערים השונות בישראל. חשוב לתת את הדעת על כך שמשאבות ביוב מגיעות כיום במגוון רחב של קטרים וגדלים. את אלה יש להתאים למאפייני מערכת הביוב שהן עתידות להיכנס לתוכה: ברור, מהבחינה הזו, שיש הבדל מהותי בין בור ביוב לבור רקב, או בין בור ספיגה לבור שומן.

השימושים הנפוצים של משאבות ביוב

מבחינה טכנית, משאבות ביוב יימצאו על גבי כלי רכב ייעודי, המשמש למטרה זה בדיוק, ועונה לשם “ביובית“. באמצעות הביובית, הכוללת גם צינור ומיכל אגירה בעזרתם ניתן לבצע שאיבות ביוב בצורה מהירה לכלל תכולת הביוב, מה שמאפשר להתמודד עם מצבים שבו הביוב סתום גם עם עצמים קשים כמו אבנים וחול, שאינם ממיסים במים שגורמים ברוב המקרים לביוב לעלות על גדותיו. היניקה הזו מבוצעת באמצעות ואקום שנוצר: אם תרצו, ממש כמו הפומפה המסורתית, רק במימדים גדולים פי כמה. סיטואציה אחרת שמצריכה את משאבות הביוב היא זו בה מצטבר לכלוך מאסיבי בתוך מערכת הביוב, לרבות ניירות, שערות וכן הלאה. במצב הזה, תשתמש המשאבה בלחץ מים אדיר על מנת להסיר את הלכלוך מדפנות צינורות המערכת.

קווים לדמותם של הגורמים הפועלים בתחום

משאבות ביוב וביוביות, מן הסתם, רחוקות מלהיות מנת חלקו של האדם הממוצע. על מנת לפתור בעיות באמצעים אלה, נדרש להיעזר בגורמים המקצועיים ביותר הפועלים בתחום. ברמה המעשית, מדובר כאן לרוב על חברות בתחום האינסטלציה, כמו גם על קבלני ביוב. אך בשימוש ביתי בשעת חירום מומלץ לחייג ישירות למשאית הביובית על מנת לקבל את השירות המהיר ביותר וללא פערי תיווך. בכל מקרה, חשוב לבחון אם אותו גורם אכן מנוסה בביצוע הפעולה הספציפית הנדרשת במערכת ביוב עם מאפיינים דומים לזו הרלוונטית לעניין. יש לוודא כי החברות מחזיקות בהיתרים הנדרשים לצורך פעילותן, ובכלל זה סילוק השפכים לאחר השאיבה אך ורק לאתרים מוסמכים בעלי היתר מטעם המשרד להגנת הסביבה.

 

* מבצע מיוחד למזמינים דרך האתר הדברה בביוב ב50% הנחה. *

צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס צור קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-6897525

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.