לא נעים לדבר על זה אבל אין מה לעשות לפעמים הביוב עולה על גדותיו והריח ממש לא נעים, אז מה עושים במצבים כאלו? האם צריכים לחכות עד לרגע האחרון שתיגרם הצפה שלא מריחה טוב או שיש אפשרות למנוע זאת מראש? ובכן ישנם פעולות שכדאי לעשות לפני שההצפה הגדולה תגיע וזה לדאוג שלא תהיה צמחייה שמפריעה בתוך תעלות הניקוז של הביוב – דבר שיכול לעצור את זרימת המים ולגרום לסתימה , במהלך השנה יכול לחדור לתוך תעלות הביוב לכלוך שיכול להקשות על זרימת המים וגם ליצור סתימה . לכן חשוב שדרכי הניקוז יהיו משוחררים ונקיים .

 הביוב נסתם – מה צריך לעשות?

אם כל הפעולות הללו עדיין לא עזרו מכל מיני סיבות מומלץ במקרים של סתימה או הצפה להזמין את מ.ע. שירותי ביוב שיפתרו את הבעיה, בעזרת מכשור מקצועי ומשאבות חזקות אנו יכולים לשחרר את הסתימה בקלות ולמנוע הצפה גדולה, במקרים של הצפה בכל זאת, מ.ע. שירותי ביוב שואבים את המים לתוך מכלים גדולים ובכך מאפשרים לכם לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

פעולות השאיבה או שחרור הסתימה צריכות להתבצע כמה שיותר קרוב למועד שזה קרה ולכן יש להזמין את שירותי ביובית באופן מידי כדי לא לגרום נזק חמור יותר.

חוץ מפעולות אלו , יש למ.ע. שירותי ביוב מכשירים המטהרים ומנקים את השטח כך שלתקופה די ארוכה ההצפה או הסתימה לא תשוב, יש לציין כי צריך מידי פעם לבדוק את דרכי הניקוז בביוב ולוודא כי אין שום דבר שיכול להפריע ולגרום שוב לתופעות הללו.

פעולת שאיבת ביוב  היא פעולה מורכבת שנעשית בידי אנשי מקצוע מומחים, לכן אל תנסו לשאוב בעצמכם את המים גם משום שאין את הכלים הנכונים לעשות זאת ופעולה זו תיקח הרבה יותר זמן ממה שחשבתם, וגם משום שהמים מזוהמים ומלוכלכים מאד מה שיכול לסכן מבחינה תברואתית ובריאותית אתכם ואת הסובבים. ולכן תחסכו את כל הפעולות הללו ותקראו מיד לבעלי מקצוע שיודעים מה לעשות במקרים מאין אלו.

 האם זה יקר להזמין שירותי ביוב?

לפני שמזמינים שירותי ביוב תבררו טלפונית מה עלות השירות, תדווחו בדיוק מה התקלה לפי הפרטים הללו חברת מ.ע שירותי ביוב יוכלו להגדיר את המצב ולתת לכם מחיר , לעתים אין צורך להזמין ביובית גדולה ומספיק ביובית קטנה שזה משהו שיכול לחסוך בהוצאות. אבל כל פעולה כזו או אחרת חשוב מאד לוודא מה עלותה. כמובן שכל תקלה או בעיה יש לה תמחור שונה ולכן זוהי הסיבה שצריך להסביר באופן מפורט ומדויק מה הבעיה ובכך לקבל מחיר נוח וסביר.

 

* מבצע מיוחד למזמינים דרך האתר הדברה בביוב ב50% הנחה. *

צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס צור קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-6897525

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.