רובן הגדול של סתימות ביוב בבניני מגורים, נגרמות מהשלכה של חומרים שאינם מתכלים במים כגון: מגבונים לחים, תחבושות היגייניות, קיסמי אוזניים ועוד. סתימת בור ספיגה ביתי לאורך זמן עלולה לגרום למפגע תברואתי של ממש ולגרום למחלות ולמזיקים. הפתרון הכי טוב במקרה הזה הוא פשוט- המנעות מהשלכתם לאסלה של אותם חומרים, אך במקרה ונתקלתם בסתימה בביוב אל תהססו לפנות אלינו.

ביוב סתום שמתחילים להצטבר בו שפכים עלול לגרום במהרה לצחנה בלתי נסבלת ולהופעתם של מזיקים רבים המהווים מפגע תברואתי של ממש. הטיפול ברוב סתימות הביוב בצנרת הביתית הוא לרוב בלחץ מים, אך במקרים בהם הסתימה קשה ניתן גם לבצע שאיבות ביוב על מנת להסירה.

הצפות וסתימות ביוב אשר נגרמות מבור שומן או רקב סתום גורמות לעסקים רבים כגון מסעדות, אולמות אירועים ומפעלים סכנה תברואתית היכולה לגרור קנסות כבדים, וכל זה בליווי ריחות לא נעימים וזוהמה רבה.

למי שההיגיינה בראש מעייניו המלצתנו תמיד- לבצע שאיבת בורות וניקוי בתזמון קבוע, על מנת לשמור על תחזוקה נאותה ולהבטיח שנים רבות של שקט.

שטיפת צנרת הביוב בלחץ מים גבוה אינה פוגעת בה בשימוש עם ציוד ייעודי לצנרת ביתית. שטיפת צנרת הביוב בלחץ מים גבוה מנקה את צנרת הביוב מחול וממשקעי שומן שנצמדים לדפנות הצנרת, ומבטיחה זרימה משופרת בקווי הביוב והפחתת ריחות העולים ממנו לאורך זמן.

איכות הסביבה חשובה לנו מאוד ולכן אנו מקפידים תמיד לפנות את הפסולת אך ורק לאתר מורשה לפינוי שפכים, הנמצא בהשגחת המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות. אתרים אלו מעבירים את  פינוי שפכים תהליך פירוק אשר מסייע לאיכות הסביבה.

כיום ישנו טיפול מהיר ויעיל לשורשים בביוב ללא שימוש בחומרים כימיים וחומרי הדברה שפוגעים בעץ.

שורשים בביוב יכולים לגרום נזק רב לצנרת ולהרבה כאב ראש, הפתרון היעיל ביותר הוא איתור שורשי העץ וסילוקם בעזרת ביובית ייעודית לכך, לאחר מכן אם הצנרת ניזוקה משורשי העץ ישנן כיום שיטות לשיקם ההצנרת הקיימת בקלות וללא חפירה בקרקע.

משאית ביובית היא משאית שמטרתה העיקרית היא לעזור לפתור בעיות של פתיחת סתימות בביוב או הצפות המשאית בעלת משאבות ‏בגדלים שונים ומיכלי קיבול גדולים המיועדים לשאיבה כיום ישנו מבחר גדול של משאיות ביובית המתאימות  לעבודה בתחום שירותי הביוב והתברואה .

מומלץ במקרים של סתימה או הצפה להזמין  שירותי ביוב לפתרון הבעיה, בעזרת מכשור מקצועי משאיות ביובית ומשאבות חזקות ניתןו לשחרר את הסתימה בקלות ולמנוע הצפה גדולה, במקרים של הצפה בכל זאת, יש צורך בשאיבת המים לתוך מכלים גדולים ובכך מאפשרים לכם לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.
פעולות השאיבה או שחרור הסתימה צריכות להתבצע כמה שיותר קרוב למועד שזה קרה ולכן יש להזמין את שירותי ביובית באופן מידי כדי לא לגרום נזק חמור יותר.

 

* מבצע מיוחד למזמינים דרך האתר הדברה בביוב ב50% הנחה. *

צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס צור קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-6897525

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.