שירותי ביוב מקצועיים כבר מעל ל27 שנים! ביובית מ.ע מקצוענים

ביובחברת ביובית מ.ע מקצוענים בשירותי ביוב מתמחים כבר 27 שנים בכלל שרותי הביוב עבור לקוחותיה הפרטיים והעסקיים, ועושים שימוש בטכנולוגיה המתקדמות והחדישה ביותר. החברה מספקת שרות תחזוקה שוטף לעסקים כגון: מוסדות ומפעלי ייצור, עסקים מתחום המזון כגון- מסעדות ואולמות אירועים. שירות בתנאים מעולים ופתרונות מתקדמים עם ומחויבת לזמן תגובה מהיר, אמינות לאורך כל הדרך ומקצועיות שרואים מהרגע הראשון.

 

ביובברשות החברה משאיות ביובית עם מכילי שאיבה בגדלים שונים  ומצוידות במתקנים המתקדמים ביותר המתאימים לביצוע כל שירותי הביוב כגון- שאיבות ביוב, בורות ספיגה, בורות רקב, בורות שומן, שאיבת הצפות ושאיבת מים. כמו כן הציוד המתקדם ביותר לצורך שטיפת קווים בלחץ מים גבוה ופתיחת סתימות ביוב. המשאיות והציוד שעליהן מתוחזק באופן מקיף על ידי קצין רכב מוסמך שמבטיח את תקינותם ואת בטיחות צוות הביובית והאנשים שמסביב.

 

ביובברשותנו ציוד צילום צנרת, תעלות ניקוז, וברכות ביוב מהמתקדמים ביותר בעולם לאיתור ליקויים  וסתימות במערכת הביוב. הצילומים מתועדים ומופקים בסוף השירות על דיסק גיבוי הכולל דו”ח ליקויים מפורט לצרכי מעקב ותחזוקה שוטפת.

 

ביוב

צוותי החברה מבצעים עבודה מקצועית ביותר עם ניסיון של מעל ל- 27 שנים, ומצויד בכל הציוד הנדרש מבחינה בטיחותית בנוסף להדרכות אותם הוא עובר באופן תקופתי בכדי להרחיב את רמת הידע ותמיד להשאר מעודכן בחידושים בתחום, כל אלו מבטיחים מתן שירות מקצועי, איכותי ובטוח שעומד בקדמה הטכנולוגית של ימינו.

 

ביובבחברתנו מקפידים מאוד תמיד על השמירה על איכות הסביבה ומפנים את כל הפסולת והשפכים שנאספו במיכל הביובית אך ורק לאתרי שפכים הנמצאים בהשגחת משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה.

 

בין לקוחותינו

ביובית לועד

ביובית לועדים

ביובית למאפיות

ביובית למאפיות

ביובית למסעדות

ביובית למסעדות

ביובית לאינסטלטורים

ביובית לאינסטלטורים

ביובית למשחטות

ביובית למשחטות

ביובית לקונדטוריה

ביובית לקונדטוריות

ביובית הדברה

ביובית למדבירים

 

 

המלצות מלקוחות

צריכים ייעוץ עכשיו? שלחו טופס צור קשר למ.ע מקצוענים בביוב או חייגו 24 שעות ביממה 052-6897525

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.