פתרון לשורשים בביוב

צנרת הביוב אינה אטומה, כפי שטועים לחשוב רבים, ועלולים לחדור אליה שורשי עצים, חלקי מתכת או פסולת בניין, העלולים ליצור סדקים וחתכים ולגרום לסתימות בבתים.

הצנרת אינה עמידה במאה אחוזים, כאשר היא נשחקת עם השנים כתוצאה מתזוזה של האדמה, התיישנות, ותזוזה עקב שימוש רב. וכך נוצרים סדקים קטנים בצנרת. השורשים חודרים לאיטם לתוך הצנרת, גדלים ומסתעפים עם הזמן עד שבסופו של דבר הם יוצרים סתימה בביוב, ואם אינה מטופלת בזמן היא יכולה לגרום לנזקים במערכת הביוב: לקריסה של חלק ממערכת הביוב, לשברים או להתרופפות מחברים ואטמים. פתרון לשורשים בביוב – מיד במאמר.

שורשים בביוב

שורשים בביוב – צילום Jessica Merz

שורשי עצים בצנרת הביוב

שורשי עצים החודרים לצנרת ביוב יצמחו במהירות רבה, מאחר וניקוז הביוב עשיר במים, במינרלים ובחומרים מזינים אחרים שעצים זקוקים להם כדי לגדול לכן הם גדלים לכיוון הניקוז. לכן אחת הבעיות הנפוצות בצנרת ביוב הינה שורשים בביוב

שיטות להסרת שורשים בביוב

הדרך הנפוצה ביותר להסרת שורשים בביוב היא שימוש במקטפה החותכת את השורשים ביוב, ולא חלילה תלישה. אנשי מקצוע רבים נוהגים לתלוש את השורשים שגורמים לסתימה ואינם יודעים כי פעולה זו מגבירה את קצת הצמיחה של השורשים, מחזקת ומעבה אותם. אמצעי נוסף שמשמש אותנו לטיפול בשורשים הוא מערכת סילון מים בלחץ גבוה באמצעות דיזה, המעיפה שורשים ומכשולים אחרים מהביוב או מהניקוז התחתון.

טיפים והמלצות

הימנעו מלטעת עצים וצמחים בקרבת צנרת הביוב.

בצעו תחזוקה שוטפת וגיזום של הצנרת משורשים לעיתים קרובות כדי למנוע סתימה ובעיות בעתיד.

חברת מ.ע שרותי ביובים מתמחה ומטפלת במהירות, מקצועיות ויעילות בכל סוגי השורשים בצנרת הביוב. פתרון לשורשים בביוב זה אנחנו.

צרו קשר עוד היום לטיפול בשורשים בביוב.