לכולנו יש בבית פומפה וחומרים שונים לפתיחת סתימות ובמקרים רבים פתרונות אלה מסייעים לנו לתקן את הבעיה ואנו לא זקוקים לשירותי חברה מקצועית. עם זאת, כאשר יש בעיה בקווי הביוב ברחוב או במידה וצמחו שורשים בקווי הביוב המונחים בחצר לא נוכל להיעזר בפתרונות הפשוטים כמו פומפייה וחומרים לפתיחת סתימות ביוב ועלינו להזמין ביובית. בעיות גדולות וקשות בקווי הביוב דורשות מכשור מקצועי ומתקדם המותקן על הביובית כמו משאבות מים חזקות לשאיבת מי השפכים וצינור לשטיפת קווי הביוב בלחץ מים גבוה. חשוב לזכור כי מי השפכים העולים על גדותיהם בבית או ברחוב מהווים מפגע תברואתי חמור שכן המים המזוהמים מהווים מוקד משיכה ליתושים, לחרקים, לתיקנים, למכרסמים ואנו עולים לסבול מהתפרצות זיהומים מסוכנים.

איתור יעיל ומהיר של סתימות ביוב  

בעבר בכל פעם שהזמנו בעל מקצוע לתיקון סתימות ביוב או פיצוצים בקווי הביוב בבית או בחצר נאלצנו לסבול מקידוחים, מחפירות ומהרמת רצפות על מנת לאתר את הנזילה או כדי להחליף את הצנרת הישנה בחדשה. כיום יש פתרונות חדשים ומתקדמים לאיתור בעיות ביוב כמו מצלמה תרמית המאפשרת לאתר במדויק נזילות ללא צורך בחפירות בקירות או בהרמת רצפות, מצלמה לאיתור סדקים ומפגעים בקווי הביוב בבית או בחצר ומכשור נוסף לאיתור נזילות ובעיות. כך נוכל לקבל שירות מקצועי לתיקון הבעיה לאחר איתורה במדויק וכדאי לדעת כי יש שיטות חדשות לתיקון נזקים בקווי הביוב כמו החדרת בלון ועליו שרף איכותי. את הבלון מחדירים לתוך הצנרת בדיוק היכן שנמצאים הסדקים ומנפחים אותו. השרף מתייבש במהירות וכך מתקנים את הבעיה ללא צורך בהחלפה הצנרת, תיקון שעלותו גבוהה יותר ודורש גם חפירות בקרקע או בקירות המבנה.

פתרונות יעילים ומהירים

אם אתם סובלים מהצפה או סתימות ביוב רבות והפומפייה והחומרים לפתיחת סתימות כבר לא עוזרים כדאי לכם להזמין ביובית. באמצעות ביובית ניתן לשטוף את הצנרת באמצעות לחץ מים גבוה וכך ניתן ליהנות מפתרון יעיל לאורך זמן. בנוסף, באמצעות ביובית ניתן לשאוב הצפות או לשאוב את מי השפכים התקועים בצנרת באמצעות ואקום וכך כל הלכלוכים אשר חוסמים מעבר חופשי של השפכים בצנרת הביוב יוצאים החוצים ואתם זוכים לצנרת נקייה ויעילה.

 

* מבצע מיוחד למזמינים דרך האתר הדברה בביוב ב50% הנחה. *

צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס צור קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-6897525

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.