תופעה ידועה ומוכרת היא הצפות, עם בוא החורף רבים מחליטים לנקות את מקורות הניקוז ולבדוק את תקינותם, כדי למנוע הצפות בהמשך. אבל ישנן סיבות רבות שיכולות לגרום להצפות כמו:

צינור ישן שלא הוחלף שיש בו סדק יכול ביום אחד להתפוצץ ולגרום הצפות.

מערכות המים והביוב גם הן יכולות להיות סיבה מספקת להצפות מרובות – לכן חשוב מאד לבדוק את מערכת הביוב והמים ובמידה ויש עשביה שמפריעה ולא מאפשרת למים לזרום בקלות או כל סיבה שהיא צריך להוציא את הגורם המפריע ולנקות על מנת לא לגרום להצפה.

יש הצפה – מה עושים?

גם במקרים של הצפה חשוב מאד לא להשאיר את המים עומדים זמן רב משום שהם יכולים לחלחל במיוחד כאשר מדובר על פיצוץ צינור בקיר ואז לחדור לתוך הרצפה מה שיכול לגרום נזק הרבה יותר משמעותי ורב. במקרים של הצפות קודם כל לשאוב את המים. ולכן מומלץ לקרוא מיד לחברה העוסקת בתחום, כך ככל שהשאיבה תתבצע קרוב מאד למועד שזה קרה הנזק יהיה זעיר יותר.

הושגה שליטה על ההצפה ועכשיו כל המים נשאבו ? נהדר אבל רגע זה לא הכל כי מה לגבי הטיפולים שלאחר ההצפה? ומה יקרה אם ההצפה שוב תחזור? במקרים כאלו צריך להתייעץ עם בעלי מקצועי מוסמכים ובעלי ניסיון שיודעים ומוכנים לכל תרחיש באשר הוא.

כדאי לערוך בדיקה מקיפה של כל תקופה מסוימת לוודא ולשלול הצפות עתידיות את זה עושים בעזרת מכשור מיוחד שמראה האם יש התחלה של נזילה והיכן היא ממוקמת, כאשר יודעים מראש ניתן לפעול באופן נקודתי ובהחלט למנוע את ההצפה הבאה.

 שאיבת מים באופן מקצועי

כדי שההצפות לא ישוב לעיתים קרובות חשוב לפעול פעם אחת כמו שצריך ומה הכוונה? ברגע שיש הצפה לשאוב את המים עם הכלים המתאימים לכך, וזה אומר להיעזר בחברה מומחית ומקצועית בתחום, מדוע זה חשוב? בגלל היכולת המהירה שלהם לשאוב את המים , יודעים בדיוק מה מקור התקלה וכיצד להיערך אליה בהתאם, וגם יכולים לספק טיפים ופתרונות למניעת הצפות בעתיד. כלי העבודה הפופולארי ביותר הוא ביובית המאפשר לשאוב את המים בצורה מהירה, יעילה וטובה יותר.

לכן בנושא ביובית ושאיבת מים לא כדאי להתפשר, זה בהחלט לא נעים לשהות במרחב בו יש הצפה גדולה ולכן במקרים כאלו מומלץ להזעיק חברה מקצועית שתסייע לכם לצאת מהבוץ הזה או יותר נכון מהמים שעלו על גדותיהם.

 

* מבצע מיוחד למזמינים דרך האתר הדברה בביוב ב50% הנחה. *

צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס צור קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-6897525

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.