שאיבת בור ספיגה ובורות ספטינג ביסודיות היא המומחיות שלנו

בעבר הלא רחוק מידי היה נהוג להזרים את כל הביוב הביתי לתוך בור ספיגה, אשר בשונה מהביוב המודרני המוזרם בצנרת לביוב העירוני, בור ספיגה מנקז את השפכים לתוכו ובנוי בצורה שמאפשרת חלחול הנוזלים ופירוקם באיטיות באדמה.

לאורך השנים בורות ספיגה רבים נסתמים מהצטברות פסולת קשה שלא מתכלה הנזרקת לביוב. בור ספיגה אינו נסתם מיד ולוקח זמן ממושך עד שהביוב יעלה כולו, לעיתים הבעיה מחמירה בחורף בשל העומס שנוצר על בור הספיגה והצנרת המובילה אליו ולכן ברוב הבתים בבתים פרטיים ועסקים בהם צנרת הביוב ישנה מומלץ מאוד לבצע שאיבת בור ספיגה באופן קבוע, שכן שאיבת בור ביוב מונעת סתימות בביוב והצפות, ריחות לא נעימים ובמקרים מסויימים מונעת מפגע תברואתי של ממש אשר הולך ומחמיר ככל שהבעיה נמשכת, ועלול לגרום להוצאות נוספות לניקוי האזור לאחר מכן או גרוע מכך לנזק לצנרת אך גם לכך אנו מציעים פתרונות זולים ויעילים יותר מאשר שיטת תיקון צנרת ביוב המסורתית הכרוחה בחפירות באדמה ופגיעה בתוואי השטח.

שאיבת בור ספיגה מקצועית כוללת-בור ספיגה

  • איתור פסולת קשה וגורמים אחרים שעלולים לסתום את הצנרת.
  • שאיבת הבור מנוזלים, פסולת ושומנים.
  • שטיפת הבור למעבר חלק ומהיר של נוזלים בעתיד.
  • פינוי לאתרי שפיכה בהשגחת משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה.

צוות מ.ע מקצוענים בשרותי ביוב, הינו מקצועי ומחוייב לספק מענה מהיר ואיכותי ביותר. עבודת השאיבה מתבצעת על ידי משאית ביובית עם יחידת שאיבה גדולה בעלת מפרט טכני גבוה וקיבולות גדולות אשר מסוגלת עם כל אתגר שאיבה.

 

צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס צור קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-6897525

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.