שפכי ביוב הנשאבים מבורות, צנרות ומערכות ביוב יש לסלק בצורה נאותה על מנת שלא לפגוע באיכות הסביבה. בעלי משאית ביובית מודעים לחשיבות של פינוי השפכים לאחר העבודה – שכן כמעט כל שנה המשרד לאיכות הסביבה מדגיש בחידוש הרישיון להפעלת הביובית כי יש לבצע פינוי שפכים בצורה נאותה ושאינה מסיבה נזק לאיכות הסביבה. ולא בכדי- מידי שנה מחולקים אלפי קנסות בסכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים לקבלני ביוב, ביוביות ואינסטלטורים שלא דאגו לבצע פינוי שפכים ברשיון ואישור המשרדים המפקחים ובנוסף פגעו בסביבה או גרמו לה נזק בלתי הפיך.

פינוי שפכיםפינוי שפכים עם תכלית

טיהור שפכים נעשה בתהליך ביולוגי טבעי שעובר “זירוז” במתקן הטיהור. השפכים עצמם מכילים את החומר שיפרק אותם, אך פירוקם בטבע היה איטי ומזהם ואילו פה במרכז הטיהור השפכים עוברים תהליך שיהפוך אותם לשימושיים לעוד שימושים כגון- דישון שדות חקלאיים והשקיית שדות במים שעברו טיהור המגיעים לרמה של כמעט מי שתיה (אך לא נעשה בהם לעולם שימוש כזה וזו לא מטרת הטיהור)

 

פינוי שפכים עושים רק מקצוענים

מ.ע מקצוענים בשירותי ביוב שומרים על איכות הסביבה ודואגים לבצע פינוי כל השפכים והפסולת שנאספו במיכלית הביובית אך ורק לאתרי שפיכה הנמצאים בהשגחת משרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות. מתקני איסוף שפכים מבצעים בהם תהליך פירוק איטי באתר לפינוי שפכים, אשר בנוסף לפירוקם וטיהורם בחזרה לגורם שאינו מזיק לסביבה, גם מבצע השבחה של חיידים והפרדה של סוגים שונים לשימושי תעשייה שונים כמו שרק המח היהודי יכל להמציא לנו. אתר פינוי השפכים

* מבצע מיוחד למזמינים דרך האתר הדברה בביוב ב50% הנחה. *

צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס צור קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-6897525

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.