ביובית מ.ע – מקצוענים בשירות פתיחת סתימות ביוב

ביוב סתום הוא בעיה לא נעימה, שומן בישול שאריות אוכל ושמן שנשטף בכיור יוצרים הצטברויות שומן ולחסימת צנרת הביוב. בשילוב עם מגבונים לחים הם נוצרת בעיה לא קטנה, בגלל שהם עשויים מפלסטיק, הם אינם מתפרקים כמו נייר טואלט, עם קצת חום הם גם נצמדים לשומן וסותמים את המערכת או את פתחי הניקוז שלה. מה שגורם למים לחזור דרך האסלה שלך או אפילו לכיור במצבים קשים יותר. הביוב המחובר לבית שלך לא נועד להתמודד עם שום דבר אחר מאשר בשפכים, נייר טואלט ופסולת טבעית.

פתיחת סתימות ביוב עם ביובית רבת עוצמה

פתיחת סתימות ביובפתיחת סתימות ביוב בכוח משאבת מים שמייצרת דחיפת מים בלחץ. לחץ גבוה מדורג ביחידות לחץ (PSI) וזרימת מים (GPM) שניהם תוצאה ישירה של כוחות הסוס של מנוע הביובית. כדי לבצע פתיחת סתימות ביוב ביעילות אנו שוטפים את קו הביוב הסתום עם סילון דחיפה (דיזה), מים מהמשאבה בלחץ גבוה מועברים לסליל הצינור כאשר נחיר המחובר לקצה הצינור פורק את הלחץ שנוצר בתוך המערכת בזוויות שונות. זרמי מים המכוונים אל קיר הצינור מייצרים תוצאות ניקוי טובות יותר, תוך צמצום כוח המשיכה החוזרת של הצינור כדי למנוע פגיעה בצנרת אותה הוא מנקה.

 

 

 

אנו חברת ביובית מ.ע מספקים שירותי פתיחת סתימות ביוב למגזר העסקי, מוסדות, מפעלים, מסעדות וכו’.

צי הביוביות מצויד במתקנים המתקדמים ביותר לשאיבת בורות ספיגה, פתיחת סתימות ביוב, בורות רקב, בורות שומן, בורות ביוב ושטיפת קווים.
שירות האחזקה מסופק בתנאים מצוינים ונותן פתרון מתקדם, מהיר ומקצועי ביותר. מ.ע מקצוענים בשרותי ביוב, מתמחה בכל סוגי שירותי הביוב ומספקת ייעוץ ושירות פתיחת סתימות ביוב ובכל נושא מערכות תשתיות הביוב ואנו מנהלים מעקב מסודר, ותזכורות לתאריכי שאיבה קבועים במערכות הביוב והשומנים.

מידע נוסף על  שירותי ביובית 

צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס צור קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-6897525

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.