שאיבות ביוב שלא שואבות את הכיס

זה לא משנה אם יש לך בור ספיגה, בור הפרדת שומנים או ביוב ישן ומתפרק אנו מציעים תמגוון רחב של שאיבות ביוב מכל סוג ובכל זמן על מנת לספק לך שקט נפשי וטרחה מינימלית מצדך. הביוב עולה על גדותיו, המים בכיור לא יורדים- כנראה שהביוב סתום. שאיבות ביוב נחוצות לרוב על בסיס שנתי בבתים ישנים ובבתים משותפים שכן צנרות ביוב כאלו נוטות להסתם מהר יותר בשל הלחץ עליהן או בשל צנרת ישנה העשוייה מחומרים כמו בטון או אריחים ומתחילה להתפורר ואף לסתום את עצמה כשהיא מזרימה את החול והשברים הנוצרים מבלאי מה שיאלץ אותנו לבצע תיקון צנרת ביוב אם יגרם נזק רב מדי, מה שיכול להשפיע רבות על התשלום הסופי בפועל לטיפול בבעיה.

שאיבות ביוב שעושות את העבודה- ומהר!שאיבות ביוב

תחזוקה מונעת היא הגנה על ההשקעה שלך ועל סביבתך כדי להימנע מחשבונות תיקון יקרים יובת אנו ממליצים לבצע שאיבות ביוב וניקוי אחת לשנה לפחות במקומות המועדים לפורענות הסובלים מכך באופן תדיר כגון בתים עם מערכת ביוב ישנה או מסעדות ואולמות אירועים שאינן מצויידות במערכות מתקדמות העוברות תחזוקה שוטפת באופן מסודר על ידי חברת תחזוקה.

שאיבות ביוב עוזרות לנו לשמור על נקיון הביוב ועל תקינותו. עבודות השאיבה כוללות, שטיפת הבור, ושטיפת פנים הבור מפסולת ושומנים. שאיבות ביוב מתבצעות על ידי משאית ביובית עם יחידת שאיבה גדולה במיוחד בעלת מפרט טכני גבוה. אשר מסוגלת עם כל אתגר שאיבה. צוות מ.ע מקצוענים בשרותי ביוב, הינו מקצועי וחוייב להספקת שירות מהיר מקצועי ואיכותי ביותר.

שאיבות ביוב ותחזוקה ששומרת על איכות הסביבה

מ.ע מקצוענים בשרותי ביוב, שומרים על איכות הסביבה ודואגים לפנות את פסולת שאיבות ביוב רק לאתרי שפיכה הנמצאים תחת השגחת המשרד לאיכות וסביבה ומשרד הבריאות. כי לא משנה אם יש לך מערכת ביוב ביתית, מערכת בבית העסק כגון- מפעל קטן או גדול עם מערכת לטיפול בשפכים, בור ספיגה או כל מוצר טיפול בשפכים אחר כגון בורות מפרידים, איסוף מי גשמים או תחנות שאיבה אנו מספקים כיסוי שאיבות ביוב ל אתרים רבים בפריסה ארצית, וזמינים 24 שעות כדי להבטיח כי לכם – בעלי בתים, מהנדסים ומנהלי מתקן תמיכה ותחזוקה מונעת. אנו מבצעים מעקב תדיר אחר הביצועים של המערכת, מה שמעניק ייתרון לזיהוי ואיתור בעיות ותקלות הרבה לפני שהן קורות ועלול לגרום למפגעים תברואתיים גדולים והוצאות גדולות יותר.

 

צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס צור קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-6897525

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.