מדוע חשוב לבצע שאיבת בור שומן?

ביתי עסק רבים המתעסקים בתחום המזון בין אם זה מסעדה או אולמות  אירועים חייבים בשמירה על תקנות תברואה והיגיינה מחמירות ועושים שימוש בבור שומן. הבור מפריד בין שומנים למים אך נוטה להיסתם לא מעט בשימוש מסיבי ממושך. שאיבת בור שומן מחייבת לביצוע מבחינה תברואתית אחת לתקופה על מנת לשמור על ניקיון המערכת. שאיבות בור שומן שומרת על תקינות מערכת ההפרדה ועל יעילותה לאורך זמן ותמנע סתימות בעתיד אשר יכולות לגרום להצטברות של מזיקים רבים כגון עכברים וג’וקים ואף חיידקים המהווים מפגע תברואתי מסכן. בור שומן סתום או שניקוזו אינו מתאפשר בצורה נאותה עלול להיפגע ולהצריך תיקוני צנרת או החלפת בור שומן- שיקרים אף הרבה יותר.

שאיבת בורות שומן בכל זמןשאיבת בור שומן

שאיבת בור שומן – מפריד שומן, מהווה חלק בלתי ניפרד מהתנהלות רציפה של עסק ורצוי לבצעה לעתים קרובות. עבודות השאיבה הכוללת שאיבת הבור וממפריד השומנים ושטיפתו אשר מסייעת משמעותית בניקוז המים והבטחת יעילות המערכת לאורך זמן. עבודה השאיבה מתבצעת על ידי משאית ביובית בעלת משאבה עוצמתית ומפרט טכני גבוה אשר מסוגלת להתמודד עם כל אתגר שאיבה, ובקיבולת גבוה. מ.ע מקצוענים בשרותי ביוב מתחייבים לשרות מהיר מקצועי ואיכותי ביותר.

שומרים על איכות הסביבה

בחברת מ.ע מקצוענים בשרותי ביוב מסייעים בשמירה על איכות הסביבה ודואגים תמיד לפנוי שפכים רק לאתרי שפיכה הנמצאים בהשגחת המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות.

* מבצע מיוחד למזמינים דרך האתר הדברה בביוב ב50% הנחה. *

צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס צור קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-6897525

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.