איפה שיש עצים וביוב ישן יש גם שורשים בביוב

שורשים בביובעצים גדולים מוסיפים המון יופי וצל לנוף, אבל השורשים שלהם יכולים לגרום נזק רב לצינורות הביוב. שורשים בביוב ובכלל צמחים באזורים לחים ורטובים משגשגים ואפשר לומר שהם אוהבים את זה. צינורות ביוב מכילים מים, חומרי מזון וחמצן שזה כמעט כל מה שחיוני לעצים לגדול. מלבד חסימות ביוב הנגרמים על ידי לכלוך, שורשים בביוב הם אחד מפריטי תחזוקת ביוב הנפוצים ביותר בקרב לקוחותינו בבתים ישנים ובקווי ביוב מיושנים.

שורשים בביוב הם בעיה מוכרת וידועה ברוב המוחלט של הבתים הישנים בהם קיימת צנרת אריחים או יצוקה מבטון שהיתה נפוצה בעבר. חסרון אחד גדול בצנרת מסוג זה היא העובדה שהאדמה שזזה מסביבה ואותות הזמן גורמים לצנרת לזוז ממקומה, מה שגורם לסדקים בבטון וליצור חריצים בין האריחים, בעקבות כך הצנרת חשופה, בנוסף לבעית השורשים בביוב- גם ללכלוך קשה כגון חול ואבנים אשר עלולים להשטף אל תוך בור ספיגה ולסתום אותו ככל שעובר הזמן.

שורשים בביוב – יש לנו פתרונות בשבילך!שורשי ביוב

כתוצאה מההתרחבות והיווצרות חריצים בצנרת, נוטים שורשי עצים לגשש את דרכם אל הצנרת שמכילה המון חומרים אורגניים המזינים את העץ. השורש חודר לצינור הביוב דרך חלקו העליון ומתנחל באין מפריע בתוך הציונור, שורשים בביוב מזינים את העץ. אחרי שמצא מקור מזון טוב וזמין כל כך, השורש מתחיל לגדול למימדים שבמהרה יצרו סתימות בביוב כולו שימנעו את זרימתו כהלכה או יחלישו את עוצמת זרימת הביוב בהדרגה עד שיסתם כליל.

 

צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס צור קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-6897525

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.