שירותי ביוב הזמינים 24 שעות במרחק לחיצה ממך

מגוון רחב של שירותי ביוב בפריסה ארצית, בחרו אחד משירותינו או התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר מהירה בטלפון לכל בעיה.

שירותי ביוב בבית, בעסק ושטח עירוני

ישנם דברים שלא מרבים לחשוב עליהם באופן יום יומי. ישנם דברים שחשיבותם המרובה מתבררת רק כאשר מופיעה איזו תקלה או נזק. קו ביוב תקין הוא אחד מאותם דברים שלא מקדישים אליו מחשבה יתירה עד שמופיעה תקלה. משעה שזו מופיעה מתברר עד כמה נחוץ טיפול מהיר ומקצועי של שירותי ביוב כדי שאפשר יהיה לחזור לשגרה ולאיכות החיים המוכרת.

שירותי ביוב נדרשים במקומות שונים, בזמנים שונים, מסוגים שונים. ישנם מקרים שבהם נדרש טיפול פשוט, בסתימה בצנרת שפכים ביתית, למשל. מקרים אחרים יכולים להיות מאופיינים בהצפה גדולה בבית עסק וישנם מקרים שבהם מהות התקלה היא בקו ביוב גדול, שנמצא ברשות עירונית, ברחוב.

לא משנה אם מדובר על תקלה קטנה או גדולה, על בעיה בבית, בעסק או ברחוב, תמיד יש לפתור את הבעיה בהקדם. ריח לא נעים, סיכון לבעיה תברואתית וחוסר יכולת לעשות שימוש בבתי השימוש הם הרבה יותר מאי נוחות קלה. לכן, שירותי ביוב יעילים הם התשובה הנדרשת.

שאיבות ופתיחת סתימות

חלק חשוב מעבודתם של אינסטלטורים ומומחים למתן שירותי ביוב ניתן למצוא בביצוע שאיבות או\ו פתיחת סתימות בשל העובדה שצנרת הביוב היא ברובה הגדול נסתרת מהעין, קשה לאתר תקלת לפני שיש הופעה של בעיה ממשית. אמנם ניתן לאתר בעיות באמצעות ציוד מתקדם כגון מצלמות תרמיות למשל, אבל לא תמיד ישנה מודעות לביצוע בדיקות יזומות.

משעה שנתגלתה תקלה, סתימה, הצפה או נזילה, חייבים לזמן שירותי ביוב במהירות האפשרית. טיפול מהיר ימנע נזק מיותר וסבל שאין בו צורך.

תיקון והחלפת צינורות

לאחר שאנשי המקצוע מגיעים נעשית עבודה חשובה באמצעות כלי עבודה, ביוביות, ציוד לפתיחת סתימות, חומרים לאיטום וכן הלאה. כאשר אין מנוס, נדרשת לעיתים גם החלפה של קטע מצינור שהתיישן, שניזוק ללא תקנה או שחווה התקפה של שורשים.

לא משנה מהי הבעיה, חשוב לוודא שטיפול ייעשה בצורה טובה, מקצועית וללא פשרות. עדיף לבצע טיפול שיפתור את הבעיה אחת ולתמיד במקום טיפול בשיטת ה”פלסטר”. טיפול אמיתי, מקצועי, אמין ויסודי ישיב את הסדר על כנו ויאפשר ליהנות שוב מאיכות החיים הרגילה.

קרא עוד: שורשים בביוב